Quickborn logo
0
+421 911 968 994 info@quickborn.sk
Hollého 843/46
909 01 Skalica

Naše služby

Nech už ide o svadbu, firemnú akciu, veľtrh alebo súkromnú oslavu – s naším kvalitným barovým a baristickým cateringom vytvoríme pre vás a vašich hostí jedinečný zážitok.

SÚKROMNÁ OSLAVA

SÚKROMNÁ OSLAVA

Veľké narodeniny alebo len chuť oslavovať? Záhradná párty v lete alebo interiérová párty v zime - objednajte si náš mobilný bar so súkromným barmanom a baristom.

FIREMNÁ AKCIA

FIREMNÁ AKCIA

Profesionálne barové služby pre všetky podujatia, pokojné aj rušné, veľké aj malé.

Prinášame nielen profesionalitu, ale aj nápoje, bar a dokonca po sebe aj upraceme!

SVADBA

SVADBA

Elegantná svadba na zámku, festivalová svadba so stanom v záhrade, svadba na strešnej terase alebo v stodole - ponúkame vám dokonalý nápojový catering pre vašu svadbu bez ohľadu na miesto.

Naša ponuka pre vás

Ako mobilný bar máme pre vás ten správny nápojový koncept, od cateringu šumivých nápojov v popoludňajších hodinách alebo koktailového cateringu na párty až po kompletný balík. Menu vám radi doplníme vínom a naservírujeme vám tie najlepšie kávové špeciality z nášho kávovaru La Marzocco.

Bez ohľadu na to, ktorú ponuku si vyberiete, vždy vám ponúkame komplexný balík bez starostí. Všetko vybavenie je zahrnuté v našich službách – počnúc pohármi, cez technické vybavenie, ako je chladnička, výčapný systém, umývačka skla, espresso stroj a všetko barové vybavenie až po bar – všetko vám privezieme na miesto.

Prvoradý význam prikladáme prvotriednym servisu a profesionálnym nápojom. Na vašom podujatí sme vám k dispozícii osobne a nespolupracujeme s najatým externým personálom. Na želanie ponúkame stolový servis nápojov počas večere, aby si vaši hostia mohli vychutnať jedlo na svojom mieste a poháre boli vždy plné.

Zabezpečíme, aby počas prípravy a počas podujatia všetko prebehlo hladko. Vďaka našim skúsenostiam vieme presne vypočítať a naplánovať nákup nápojov, ingrediencií a množstvo ľadu. Všetko je k dispozícii v dostatočnom množstve, aby boli všetky nápoje vždy k dispozícii.

BARISTICKÝ CATERING

BARISTICKÝ CATERING

Od espressa až po filtrovanú kávu, či už máte chuť na letný cold brew, espresso tonik alebo irish coffee. Ovsené mlieko? Bezkofeínová káva? Matcha? Chai latte? Jednoducho privezieme celú kaviareň až k vám. Samozrejme, nájde sa u nás aj niečo malé sladké pod zub.

KOKTAILOVÝ CATERING

KOKTAILOVÝ CATERING

Ponorte sa do sveta zmyselných chutí a jedinečných koktailov. Pripravíme vám nápoje, ktoré zanechajú trvalý dojem.

Aperitívy popoludní a/alebo lahodné koktaily večer na párty - špeciálny highlight vašej udalosti.

NÁPOJOVÝ CATERING

NÁPOJOVÝ CATERING

Od privítania hostí až po nočnú párty - sprevádzame vás s rozsiahlym výberom vysokokvalitných nápojov: čerstvo čapované frizzante zo sudu, doprovodné víno k večeri, kávové špeciality a najlepšie drinky.

Zanechajte nám e-mail a buďte prvý, kto sa dozvie o všetkých našich novinkách!